HAKKIMIZDA


1952 yılından beri hububat ve bakliyat sektöründe faaliyet gösteren Arpacıoğlu ailesi, 3.kuşak üyelerinin şirkete katılımıyla 2007 yılında Arpacıoğlu Tarımsal Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla yeni bir şirket kurmuştur. Şirket, almış olduğu yeni yatırım kararına uygun olarak, 2010 yılında 5. Etap Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında, Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi'nde, 25 dönümlük arsa üzerine, 100 ton/gün mercimek işleme kapasitesine sahip yeni tesislerinde üretime başlamıştır.

 

Ayrıca firmamız, 60 yıldan bu yana bölgemizdeki yöresel tüm tarımsal üretimlerin ve ticaretin içinde bulunduğunda dolayı, her türlü tarımsal ürünlerin tedariği, üretimi, depolaması ve ticareti sektöründe de yurt içi ve yurt dışındaki müşterileri için de, güvenilir tedarikçilerinden ve çözüm ortaklarından birisi olmuştur.

Firmamızda 1952 yılından bu yana oluşan mesleki tecrübeler ve bilgi birikimi üretim kalitemize yansımaktadır. Arpacıoğlu Tarımsal, tarladan başlayan kalite kontrolü, hammadde alımındaki hassas seçimi ve imalattaki hijyen ve ileri teknoloji kullanımı sayesinde üretim kalitesini yükseltmekte ve buna bağlı olarak müşteri-tüketici memnuniyeti her zaman en üst seviyede olmaktadır.

Firmamızın uzun yıllara dayanan bu tecrübesini söylerken, en büyük tecrübemizin şu olduğunu belirtmekte fayda var görüşündeyiz: En kaliteli ürünü Allah verir, Allahın verdiği nimetleri bizler değerlendirmeye çalışırız.